Bmw - Mercedes Diyaloğu

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Aydın Akdeniz
Makaleler: 0
Mesajlar: 29
Kayıt: 11 Tem 2018, 13:58
Adınız ve Soyadınız: Aydın Akdeniz
Yaşadığınız İl: Çorum
Araba Marka Model: Mazda E2200, R9
Kan Gurubu: A +Rh
İlgi Alanlarınız: Elektronik
x 52
x 8

Bmw - Mercedes Diyaloğu

#1

Mesaj gönderen Aydın Akdeniz » 23 May 2019, 15:28

BMW Mercedes'i Emekli Olan CEO'ları Üzerinden Fena Vurdu
Dünyanın en büyük otomobil markalarından olan BMW ile Mercedes'in birbirleri ile ilgili olayları bitmek bilmiyor. İki şirket sürekli olarak birbirlerine karşı reklam kampanyaları yaparak müşteri kazanmaya çalışıyorlar.

BMW bu defa çok akıllıca bir hareketle Mercedes'i vurdu. Mercedes CEO'su Dieter Zetsche emekli olunca kolları sıvayan BMW akıllıca bir reklam hazırladı.

BMW Mercedes'i Emekli Olan CEO'ları Üzerinden Fena Vurdu
Hazırladığı reklam filminde emekli olan Mercedes CEO'sunu kullanan BMW, videoda herkesle vedalaştıktan sonra evine giden Dieter Zetsche'i canlandırıyor. Emekli CEO evine geldikten sonra ise emekliliğin tadını çıkarmak adına BMW aracına biniyor.

Oldukça ince düşünülmüş bir reklam filmiyle sosyal medyada gündem olan BMW'ye Mercedes'ten de cevap gecikmedi. BMW reklam filmini "Emeklilik geçmişinizi geride bırakıp, geleceğinizi kucaklamaktır." mesajıyla yayınladıktan sonra, Mercedes ise "Bizce patronumuz, emekliliğinde [elektrikli bir otomobil yerine] gerçek beygir gücünü tercih eder. Yine de bu takdiriniz ve hoş çekişmeniz için teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

İşte o reklam.

https://youtu.be/twOouXBRv8Q

Kaynak ; https://storia.me/tr/bmw-mercedes-i-eme ... VFQE35WVyg
1 x

Cevapla

“Otomobil Dünyasından Haberler” sayfasına dön